/** */

Aktualności

Wymiana taboru pomiędzy liniami 3 i 13 - pierwszy dzień

Zgodnie z moją poranną zapowiedzią, w dniu dzisiejszym zaczął obowiązywać nowy rozdział taboru. Podstawową i w zasadzie chyba jedyną nowością jest wymiana taboru pomiędzy liniami numer 3 i 13.

 

Na linii numer 3 pojawiły się dziś wozy NGT6 za wyjątkiem dwóch brygad numer 3-02 i 3-03, które były obsługiwane przez składy 2x105Na z zajezdni Nowa Huta. Z kolei na cztery nieparzyste brygady linii numer 13 skierowano najnowsze NGT8. Pozostałe trzy brygady obsługiwane były jeszcze przez wozy NGT6, ale sytuacja ta zapewne niedługo zacznie się zmieniać wraz z wchodzeniem do ruchu kolejnych Bombardierów.

 

Przy okazji, dopełniając jeszcze informację o wydłużeniu kursowania linii 13 w świąteczne poranki i wieczory. Są spore szanse, że zmiana ta wejdzie w życie już od 20 stycznia, czyli za dwa tygodnie.

NGT8 - 2063 pie...

Komentarze  

 
-2 #3 Brunat 2013-01-07 10:57
Porażka z nowym rozdziałem taboru. Jak i z całym rozkładem. Jeszcze nigdy nie jechałem 6 o czasie. Totalny chaos a miało być tak pięknie... I niech mi ktoś wyjaśni po co NGT8 na 20?
 
 
+2 #2 tomta1 2013-01-06 08:49
@Arsents: Dojazd z Bieżanowa pod Bagatelę.
 
 
-2 #1 Arsents 2013-01-05 23:56
Sam nie wiem skąd ta popularność "13"-ki , przecież to linia 'wycieczkowa" , ale nie przewidywalne są potoki pasażerskie w Krakowie
 

Zaloguj się, aby dodawać komentarze.

Zdjęcie tygodnia

Zaloguj się

Odwiedza nas 427 gości oraz 1 użytkownik.