/** */

Aktualności

Dodatkowy E1 nadchodzi

W zajezdni Nowa Huta wygrzebany został wóz E1 numer 4804. Tramwaj przetransportowany został do Podgórza. Być może już niedługo zasili szeregi taborowe którejś z krakowskich zajezdni.

Zaloguj się, aby dodawać komentarze.

Zdjęcie tygodnia

Zaloguj się

Odwiedza nas 283 gości oraz 1 użytkownik.