/** */

Aktualności

Zmiany w komunikacji w ciągu najbliższych dni

W najbliższych dniach czekają nas utrudnienia w ruchu na ulicy Jasnogórskiej i ulicy Mała Góra. W związku z tym zmienione zostaną trasy linii 210 i 230 w pierwszym przypadku oraz linii 163 i 183 w drugim przypadku. Jednocześnie, na stałe zmieniony zostanie rozkład jazdy linii 221.

 

W związku z betonowaniem wiaduktu powstającego w ciągu ulicy Jasnogórskiej, dziś to jest w piątek 8 marca od godziny 22:00 do niedzieli 10 marca, wyłączona zostanie z ruchu jezdnia zachodnia (w kierunku Krakowa), na odcinku od ulicy Chełmońskiego do Ronda Ofiar Katynia. Na okres prowadzenia prac linie autobusowe numer 210 i 230, jadące w kierunku Bronowic Małych, będą kursować przez ulicę Ojcowską i Radzikowskiego.

 

Z kolei od jutra, czyli od soboty 9 marca, korekcie ulegnie rozkład jazdy linii 221, kursującej z Małego Płaszowa do Niepołomic. Zmiany dotyczyć będą wszystkich dni tygodnia i mają na celu poprawić możliwość przesiadki pomiędzy tramwajami, a autobusem aglomeracyjnym. 

 

Natomiast od poniedziałku, 11 marca, do środy 20 marca, prowadzone będą roboty wykończeniowe na ulicy Mała Góra (układanie ścieków, regulacja kratek i studzienek kanalizacyjnych). W związku z powyższym na ulicy Mała Góra na odcinku od ulicy Wielickiej do Aleksandry oraz od ulicy Ks. Łaczka do Heleny wprowadzony zostanie ruch wahadłowy, natomiast odcinek od ulicy Bieżanowskiej do ulicy Korepty będzie całkowicie wyłączony z ruchu. Z tego powodu wystąpią utrudnienia w przejeździe autobusów linii 133 i 503, a linie 163 i 183 będą kursować w obu kierunkach przez ulicę Barbary.

Zaloguj się, aby dodawać komentarze.

Zdjęcie tygodnia

Zaloguj się

Odwiedza nas 222 gości oraz 1 użytkownik.