/** */

Aktualności

Zakończenie kilku remontów i jeden następny

W najbliższą sobotę, 1 grudnia, wprowadzone zostaną kolejne zmiany w krakowskiej komunikacji miejskiej. Będą one związane z zakończeniem się trzech remontów oraz rozpoczęciem jednego kolejnego.
Już jutro, 30 listopada, zakończony zostanie remont nawierzchni ulicy Sielskiej. W związku z tym linia autobusowa numer 244 zacznie kursować swoją stałą trasą. Dzień później, w sobotę 1 grudnia, linie autobusowe numer 107, 143 i 243, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, wydłużone zostaną do dworca autobusowego przy ulicy Powstańców Wielkopolskich. W rezultacie na pętli przy ulicy Dworcowej pozostanie już tylko linia numer 301. W tym samym dniu, w związku z zakończeniem remontu nawierzchni ulicy Żywieckiej, na swoje stałe trasy powrócą autobusy linii numer 151 i 608.
Z kolei w al. Berliny-Prażmowskiego rozpocznie się awaryjny remont nawierzchni jezdni. W związku z tym z ruchu wyłączony zostanie liczący około 200 metrów odcinek zachodniej jezdni od skrzyżowania z ulicą Grochowską w kierunku ronda Mogilskiego. W tym czasie autobusy linii numer 124 i 184, jadące w kierunku ronda Mogilskiego pojadą następującą trasą objazdową. Z ulicy Chrobrego skręcą w ulicę Grochowską i następnie ulicą Rakowicką i Lubomirskiego do ronda Mogilskiego i dalej po swoich stałych trasach. W kierunku przeciwnym, wyżej wymienione linie będą kursować bez zmian.

Zaloguj się, aby dodawać komentarze.

Zdjęcie tygodnia

Zaloguj się

Odwiedza nas 267 gości oraz 2 użytkowników.